مسابقه تصویرسازی کتاب ۲۰۱۸

-306روز -11ساعت -56دقیقه -40ثانیه

مسابقه تصویرسازی کتاب ۲۰۱۸ در حال حاضر برای تمامی ورودی ها باز است.

مسابقه تصویرسازی کتاب (Book Illustration) همکاری منحصر به فرد بین خانه تصویرسازی و انجمن Folio است که به دنبال شناسایی و ترویج استعدادهای جدید در تصویرگری است. این رقابت بین المللی سالانه برای تصویرگران بالای ۱۸ سال، دانشجو و حرفه ای، که قبلا توسط The Folio Society منتشر نشده است، باز است.

هر ساله از ثبت‌نام کنندگان خواسته می‌شود تا ۳ تصویرسازی و یک طراحی روی جلد را برای کتاب انتخاب شده از سوی موسسه Folio Society ارائه دهند.

برنده یک کمیسیون مستقل دریافت می‌کند به ارزش ۵۰۰۰ پوند، برای تکمیل مجموع ۹ تصویرسازی و یک طراحی روی جلد برای کتاب، که سپس توسط انجمن Folio منتشر می‌شود. پنج برنده دیگر هم , هر کدام ۵۰۰ پوند نقدی دریافت می‌کنند.

هزینه شرکت در مسابقه ۲۵ پوند و برای دانشجویان ۱۵ پوند است.

این سال ما از ثبت‌نام کنندگان درخواست کردیم که ۳ تصویرسازی و یک طرح روی جلد برای ماجراهای انتخاب شده و خاطرات شرلوک هولمز توسط آرتور کانن دویل ارائه دهند. این نسخه جدید، شامل تصویرسازی‌هایی از برنده است که توسط The Folio Society به عنوان بخشی از کمپین کریسمس ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

مسابقه تصویرسازی کتاب در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد و هزاران ثبت‌نام کننده از بیش از ۴۴ کشور دریافت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برندگان مسابقه گذشته به وسایت مراجعه فرمایید.

نسخه های کتاب‌هایی که توسط برندگان قبلی نشان داده شده است برای خرید از The Folio Society در دسترس هستند.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد مراجعه فرمایید.

مهلت: ۲۷ دی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.