فراخوان پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم

-320روز -15ساعت -19دقیقه -8ثانیه

پنجمین دوره جایزه هنر و ادبیات محتشم در رشته های عکس، پوستر، تصویرسازی، شعر(کلاسیک و آزاد)، آثار حجمی، نقاشی، خط و نقاشیخط و رسانه های دیجیتال به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.

با هدف بسط و ترویج فرهنگ عاشورایی در جامعه با تأکید بر ظرفیت فعالیت‌های ادبی و هنری، بهره‌گیری از ظرفیت هنر برای معرفی هر چه بهتر و تأثیرگذارتر فرهنگ عاشورا، تکریم و معرفی عناصر فرهنگ‌ساز عاشورا وآشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ عاشورا پنجمین دوره جایزه هنر و ادبیات محتشم در سالجاری برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری چهار دوره از این جایزه گفت: خوشبختانه جایزه محتشم به یک جریان فرهنگی در حوزه هنر عاشورایی تبدیل شده و امیدواریم بتوانیم در این راستا گام های استواری برداریم.
ضرغامی آخرین مهلت ارسال آثار را ١۴ آبان اعلام کرد و افزود: انشاالله سعی داریم تا گنجینه ای از آثار هنر عاشورایی را گردآوری و مستند سازی کنیم که این موضوع مهمترین خروجی این رویداد فرهنگی پس از چهار سال خواهد بود.

فراخوان این جایزه همزمان با آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اعلام شد و اصحاب فرهنگ و هنر می توانند آثار خود را تا تاریخ ١۴ آبان ٩۶ به دبیرخانه چهارمین دوره جایزه هنر و ادبیات محتشم بر اساس فراخوان اعلامی در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به نشانی وبسایت رویداد ارسال کنند.
مراسم تقدیر از برگزیدگان و اختتامیه پنجمین دوره جایزه هنر و ادبیات محتشم، همزمان با ایام رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام رضا علیه السلام برگزار می شود.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.