یازدهمین جایزه بین‌المللی کتاب‌های مصور COMPOSTELA

-140روز -15ساعت -15دقیقه -59ثانیه

شورای شهر سانتیاگو دکامپوستلا در کشور اسپانیا با همکاری انتشارات «Kalandraka» و به عنوان بخشی از هجدهمین اعلان کمپین توسعه مطالعه، فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی کامپوستلا با موضوع کتاب مصور را منشر کرده است.

 

شرایط جشنواره:

– شرکت در این جشنواره برای تمامی انتشاراتی که در گروه کتاب‌های مصور قرار می‌گیرند مجاز است. کتاب مصور، کتابی است که داستان آن توسط تصویرسازی و عکس بیان می‌شود که یکدیگر را تکمیل می‌کنند.

 

– کتاب می‌تواند در هر یک از زبان‌های رسمی شبه جزیره ایبری شامل کشورهای «اسپانیا، پرتغال، فرانسه، آندورا و جبل‌ الطارق» تألیف شده باشد و می‌بایست نسخه اصلی و منتشر نشده باشد.

 

توضیح: محدودیت فقط در زبان کتاب است و شما می‌توانید کتاب‌تان را پس از تنظیم، توسط مترجم به زبان‌های مذکور ترجمه کرده و ارسال کنید.

 

اقتباس از اصل یا کتاب‌هایی که در حال حاضر جوایزی را کسب کرده‌اند و یا در سایر رقابت‌ها از آن‌ها نام برده شده است، غیر قابل قبول می‌باشد. آثاری که بیش از ۳ تصویرسازی آن‌ها قبلا در اینترنت آپلود شده باشند، پذیرفته نمی‌شوند.

– یک یا چند نفر، نویسنده یا تصویرگر با هر ملیتی می‌توانند شرکت کنند.

– پروژه می‌تواند در هر سایز، تکنیک و فرمتی ارائه شود، اما به جز جلد و صفحات پایانی، نباید بیشتر از ۴۰ صفحه داخلی داشته باشد.

– این مسابقه هزینه ورودی ندارد.

 

جوایز:

یک جایزه ۹۰۰۰ یورویی به عنوان مساعدت به حقوق مؤلف در نظر گرفته شده است. این حق برای یک سال اعتبار دارد و پس از آن باید بطور رایگان در اختیار مؤلف قرار می‌گیرد.

 

اثر برگزیده در تمام زبان‌های رسمی شبه جزیره ایبری توسط انتشارات Kalandraka در نوامبر ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

 

آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۴ اردیبهشت ۹۷

جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد مراجعه فرمایید.

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.